Обрати подарунок

Medizine Medizine
- ваш здоровий магазин
  • (050) 446-13-82
  • Контакты
  • Личный кабинет
Каталог товаров
  • ВИТАМИНЫ
    • По назначению
      • Все витамины
      • Мультивитамины
      • Для здорового сна
      • Для крепких нервов
      • Детоксикант
      • Для суставов и костей
      • ZEST Бьюти
      • Другие
    • По типу витамин
      • Омега-3
      • Комплекс витаминов
      • D3
      • Кальций
      • Магний
    • Для кого
      • Детские витамины
      • Для женского здоровья
      • Для мужчин
    Детальнее

    Бренды

    Смарт Омега
    Zest
    Wellwoman
    Wellman
    Perfectil
    Osteocare
    BioGaia
  • ЗДОРОВЬЕ МАЛЫША
  • БЬЮТИ
  • ЖЕНСКОЕ ЗДОРОВЬЕ
  • СПОКОЙСТВИЕ И СОН
  • ВСЕ ТОВАРЫ
  • SCHONEN
  • БРЕНДЫ
  • БЛОГ
  • Акции
  • Оплата и доставка
Вход / Регистрация
1 item 133.00 ₴
  • Русский
    • Українська
Меню
Medizine Medizine
1 item 133.00 ₴
Головна » Магазин » Лекарственные средства » Фервекс со вкусом малины
Фервекс

Фервекс со вкусом малины

Рейтинг 4.75 из 5 на основе опроса 8 пользователей
(8 отзывов клиентов)

attention

К вашему вниманию!

Заказы, сделанные 06.03.2025 г. после 15-00, будут отправлены 10.03.2025 г.

Заказы, сделанные 07.03.2025 г. после 15-00, будут отправлены 10.03.2025 г.

Комплексный противопростудный препарат против симптомов простуды и гриппа.

  • Быстро снимает симптомы простуды и гриппа: температура, заложенность носа, головная боль.
  • Содержит витамин С для поддержания иммунитета.
  • Приятный малиновый вкус.

Производитель: УПСА САС, Франция

Назначение

Борется с основными симптомами простуды и гриппа

Рекомендуется при

Головная боль, Заложенность носа, Повышенная температура тела

Возраст

15+

Пол

Женщине, Мужчине, Унисекс

Страна производства

Франция

Страна регистрации ТМ

Франция

Производитель

UPSA SAS

Форма выпуска

Порошок в саше

Для беременных и кормящих

Не рекомендован

Количество в упаковке

8 саше

Share:
  • Описание
  • Состав
  • ИНСТРУКЦИЯ
  • Доставка и оплата
Описание

Фервекс – комплексный противопростудный препарат в виде растворимого порошка, содержит парацетамол, фенирамина малеат, аскорбиновую кислоту. Парацетамол показывает жаропонижающее и болеутоляющее действие. Фенирамин оказывает антигистаминное действие, улучшается носовое дыхание, уменьшается насморк. Аскрбиновая кислота компенсирует потребность организма в витамине С.

Характеристики продукта

Фервекс комплексное решение против симптомов простуды и гриппа. Борется с основными симптомами простуды и гриппа: температуру, заложенность носа, головную боль.

Состав

Действующие вещества:

  • парацетамол;
  • кислота аскорбиновая (витамин С);
  • фенирамина малеат;

В 1 саше:

  • парацетамол 500 мг;
  • кислоти аскорбиновая (витамин С) 200 мг;
  • фенирамина малеат 25 мг.

Показания

Симптоматическое лечение простудных заболеваний, ринита, ринофарингита, гриппоподобных состояний: лихорадка, насморк, головная боль.

Способ применения

Растворить содержимое саше в остаточном количестве теплой или холодной воды. Взрослым и детям старше 15 лет принимать по 1 саше 2-3 раза в сутки.Интервал между приемами не менее 4 часов.

Меры предосторожности

Не применять детям младше 15 лет. Есть противопоказания. Максимальная длительность лечения 5 дней. Если симптомы заболевания не исчезают или состояние ухудшается, необходима консультация врача.

Состав

Состав

Діючі речовини: парацетамол, кислота аскорбінова, феніраміну малеат; 1 саше містить: парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової 200 мг, феніраміну малеату 25 мг; допоміжні речовини: сахароза, кислота лимонна безводна, акація, сахарин натрію, ароматизатор малиновий (що містить жовтий захід FCF (E 110), спеціальний червоний АС (Е 129), діамантовий синій FCF (E 133), крохмалю натрійоктеніл сукцинат (Е 1450)).

ИНСТРУКЦИЯ

ИНСТРУКЦИЯ

Лікарська форма. Порошок для  орального розчину. Основні фізико-хімічні властивості: гранульований порошок від світло-рожевого до світло- бежевого кольору. Фармакотерапевтична група. Аналгетики і антипіретики. Код АТХ N02B E51. Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічні ефекти, зумовлені компонентами препарату:

  • феніраміну малеат – блокатор Н1-гістамінових рецепторів, забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється зменшенням запальної реакції слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання, зменшується нежить, чхання та сльозотеча);
  • парацетамол чинить жарознижувальну та знеболювальну дію, які полегшують біль та пропасницю (головний біль, міалгія);
  • кислота аскорбінова компенсує потреби організму у вітаміні С.

Фармакокінетика. Парацетамол після прийому внутрішньо швидко та майже повністю всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація  парацетамолу в плазмі  крові досягається через 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол швидко розподіляється у всіх тканинах. Концентрації у крові, слині та плазмі крові є подібними. Зв’язування з білками плазми крові слабке. Парацетамол метаболізується  переважно у печінці з утворенням сполук з глюкуроновою кислотою та сульфатами.  Другорядний метаболічний шлях, який каталізується цитохромом P 450, призводить до утворення проміжного реагенту (N-ацетилбензохіноніміну), який при нормальних умовах застосування  швидко знешкоджується відновленим глутатіоном і виводиться з сечею після кон’югації з цистеїном і меркаптуровою кислотою. Однак при важкому отруєнні кількість цього токсичного метаболіту підвищується. Виводиться із сечею, в основному у вигляді метаболітів. 90 % прийнятої дози виводиться нирками протягом 24 годин переважно у формі глюкуронідних кон’югатів (60-80 %), сульфатних кон’югатів (20-30 %). У незміненому вигляді виводиться приблизно 5 % прийнятої дози. Період напіввиведення  становить приблизно 2 години. Феніраміну малеат  добре  всмоктується у травному тракті. Виводиться переважно через нирки. Період напіврозпаду в плазмі крові – 60-90 хв. Аскорбінова кислота добре всмоктується у травному  тракті. Виводиться переважно з сечею. Клінічні характеристики. Показання. Застудні захворювання, риніти, ринофарингіти та грипоподібні стани у дорослих та дітей віком від 15 років, що супроводжуються:

  • прозорими виділеннями з носа та сльозотечею;
  • чханням;
  • головним болем та/або гарячкою.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших антигістамінних засобів, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія, тяжка артеріальна гіпертензія, нестабільна стенокардія; тяжкі порушення серцевої провідності, гострий період інфаркту міокарда, тяжкий атеросклероз, некомпенсована серцева недостатність, гіпертиреоз, гостра затримка сечі при гіпертрофії передміхурової залози, обструкція шийки сечового міхура, пілородуоденальна обструкція, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, закритокутова глаукома, тромбоз, тромбофлебіт, цукровий діабет, бронхіальна астма, епілепсія, літній вік; непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози/галактози або недостатність сахарази-ізомальтази через вміст сахарози. Не застосовувати разом із інгібіторами МАО та впродовж 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО. Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або  β-блокатори. Сечокам’яна  хвороба – за умов, що аскорбінова кислота потрапляє в організм у дозі понад 1 г на добу. Особливі заходи безпеки. У випадку високої температури тіла або тривалої гарячки, що зберігається протягом 5 днів на тлі застосування препарату, або при появі ознак суперінфекції, слід звернутися до лікаря для визначення  доцільності подальшого застосування  препарату. Аскорбінова кислота може змінювати результати лабораторних тестів (глюкози, білірубіну крові, активності трансаміназ). Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушенням функції нирок і печінки. Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект. Враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу. Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові сечової кислоти. Не перевищувати зазначених доз. Не приймати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол. Якщо симптоми не зникають або головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря. Ризик переважно психічної залежності з’являється при перевищенні рекомендованих доз та при довготривалому лікуванні. Для дорослих із масою тіла понад 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 4 г на добу. Запобіжні заходи. Вживання алкогольних напоїв або застосування седативних засобів (особливо барбітуратів) підвищує седативний ефект феніраміну малеату, отже, слід уникати вживання цих речовин під час лікування. Кожне саше містить 11,5 г сахарози, що слід брати до уваги пацієнтам, які перебувають на дієті зі зниженим вмістом цукру. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Небажані комбінації. Через наявність феніраміну етанол підвищує седативний ефект Н1-блокаторів, тому слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими  механізмами. Під час лікування слід уникати вживання алкогольних напоїв та застосування лікарських засобів, що містять етиловий спирт. Комбінації, що слід брати до уваги. Через наявність феніраміну інші седативні засоби можуть спричинити пригнічення центральної нервової системи, це такі препарати як: похідні морфіну (аналгетики, засоби, що пригнічують кашель, та замісна терапія), нейролептики, барбітурати, бензодіазепіни, анксіолітики, інші, ніж бензодіазепіни (наприклад, мепробамат), снодійні засоби, седативні антидепресанти (амітриптилін, доксепін, міансерин, міртазапін, триміпрамін), седативні Н1-блокатори, антигіпертензивні засоби центральної дії, баклофен та талідомід. Через наявність феніраміну лікарські засоби, що чинять атропіноподібну дію, такі як: іміпрамінові антидепресанти, більшість атропінових Н1-блокаторів, антихолінергічні, антипаркінсонічні засоби, атропінові спазмолітики, дизопрамід, фенотіазинові нейролептики та клозапін можуть додавати небажаних атропінових ефектів, наприклад, затримку сечі, запор та сухість у роті. При одночасному прийомі з пероральними антикоагулянтами існує ризик їх посиленої дії та підвищений ризик кровотечі при прийомі парацетамолу в максимальних дозах (4 г/добу) протягом щонайменше 4 днів. Слід регулярно проводити перевірку МНВ (міжнародного нормалізованого відношення). При необхідності дозу перорального антикоагулянту можна відрегулювати під час прийому парацетамолу та після припинення лікування парацетамолом. Прийом парацетамолу може впливати на результати визначення глюкози в крові за методом глюкозооксидази-пероксидази з аномально високими концентраціями. Прийом парацетамолу може впливати на результати визначення сечовини в крові за методом фосфорновольфрамової кислоти. Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися під час одночасного застосування з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися під час застосування з холестираміном. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з ізоніазидом підвищується ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем. Аскорбінова кислота підвищує всмоктування заліза у кишечнику, підвищує рівень етинілестрадіолу, пеніцилінів, тетрациклінів; знижує рівень антипсихотичних препаратів, фенотіазинових похідних у крові. Глюкокортикостероїди зменшують запаси аскорбінової кислоти. Одночасний прийом аскорбінової кислоти та дефероксаміну підвищує тканинну токсичність заліза, особливо в серцевому м’язі, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Його можна застосовувати лише через 2 години після ін’єкції дефероксаміну. Великі дози аскорбінової кислоти зменшують ефективність трициклічних антидепресантів. Абсорбція аскорбінової кислоти знижується при одночасному застосуванні пероральних контрацептивних засобів, вживанні фруктових або овочевих соків, лужного пиття. Особливості застосування. З особливою обережністю слід призначати пацієнтам з порушенням метаболізму заліза (гемосидероз, гемохроматоз, таласемія). Оскільки аскорбінова кислота має легку стимулюючу  дію, не рекомендується приймати цей препарат наприкінці дня. У зв’язку зі стимулюючим впливом аскорбінової кислоти на утворення кортикостероїдних гормонів при застосуванні її у великих дозах потрібен контроль функції нирок і артеріального тиску. Препарат застосовується з обережністю при підвищеному зсіданні крові. Слід з особливою обережністю призначати пацієнтам з нефролітіазом в анамнезі (ризик гіпероксалурії та осаду оксалатів у сечовому тракті після прийому великих доз аскорбінової кислоти). Довготривале застосування великих доз аскорбінової кислоти може прискорювати її власний метаболізм, через що після відміни лікування може виникнути парадоксальний гіповітаміноз. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, які містять вітамін С. Всмоктування аскорбінової кислоти може порушуватися при порушенні моторики кишечнику, ентериті або ахілії (пригніченні шлункової секреції). Слід брати до уваги, що застосування вітаміну С у високих дозах може змінювати деякі показники лабораторних аналізів (сечової кислоти, креатиніну, неорганічних фосфатів). Може бути негативним результат дослідження наявності прихованої крові у калі. Лікарський засіб містить жовтий захід FCF (E 110), що може спричинити алергічні реакції. Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки вплив препарату на перебіг вагітності або період годування груддю недостатньо вивчений, не слід призначати його в дані періоди. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат може спричиняти сонливість, тому під час прийому препарату слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими  механізмами. Спосіб застосування та дози. Застосовувати у вигляді орального розчину. Вміст саше слід приймати, розчинивши у достатній кількості гарячої або холодної води. Дозування. Цей лікарський засіб призначений лише для застосування  дорослим та дітям віком  від 15 років. Доза становить 1 саше 2 або 3 рази на добу. Між прийомами слід завжди дотримуватися інтервалу у 4 години. При лікуванні грипоподібних станів рекомендується приймати цей препарат з гарячою водою ввечері. Тривалість лікування. Максимальна тривалість лікування становить 5 днів. У випадку наявності у хворого тяжкої ниркової недостатності (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв) інтервал між прийомами повинен бути не менше 8 годин. Діти. Не застосовувати  дітям віком до 15 років. Передозування. Пов’язане з кислотою аскорбіновою. Кислота аскорбінова добре переноситься. Вона є водорозчинним вітаміном, її надмірна кількість виводиться з сечею. Однак при тривалому застосуванні вітаміну С у великих дозах можливе пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози, що вимагає контролю за станом останньої. Передозування може призвести до змін ниркової екскреції аскорбінової та сечової кислот під час ацетилювання сечі з ризиком випадання в осад оксалатних конкрементів. Застосування великих доз аскорбіноваї кислоти може призвести до блювання, нудоти або діареї, які зникають після його відміни. Пов’язане з феніраміном. При передозуванні феніраміну виникають атропіноподібні симптоми: мідріаз, фотофобія, сухість шкіри та слизових оболонок, гіпертермія, атонія кишечнику. Пригнічення центральної нервової системи призводить до порушення роботи дихальної та серцево-судинної систем (брадикардії, артеріальної гіпотензії, колапсу). Пов’язане з парацетамолом. Симптоми передозування у перші 24  години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією та розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначались також серцева аритмія та панкреатит. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з  боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС – запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовивідної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз). Невідкладні заходи.

  • Негайна госпіталізація;
  • визначення початкового рівня парацетамолу в плазмі крові;
  • негайне виведення застосованого лікарського засобу шляхом промивання шлунка;
  • звичайне лікування передозування включає застосування антидоту N-ацетилцистеїну внутрішньовенним або пероральним шляхом. Антидот слід застосувати якомога раніше, бажано протягом 10 годин після передозування;
  • симптоматична терапія.

Побічні реакції. З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у серці), гемолітична анемія; тромбоз, гіперпротромбінемія, еритроцитопенія, тромбоцитопенія, нейтрофільний лейкоцитоз, агранулоцитоз, пурпура, лейкопенія, синці чи кровотечі. З боку імунної системи: анафілаксія, анафілактичний шок, шкірні реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висипання на шкірі та слизових оболонках (зазвичай еритематозне, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема (включаючи синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла). З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ. З боку травного тракту: сухість у роті, нудота, печія, блювання, запор, біль в епігастрії, діарея, порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект). З боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми. З боку нервової системи: рідко – головний біль, запаморочення, порушення сну, безсоння, сонливість, сплутаність свідомості, галюцинації, нервозність, тремтіння; в окремих випадках – кома, судоми, дискінезія, зміни поведінки, підвищена збудливість; порушення рівноваги і пам’яті, неуважність, особливо у пацієнтів літнього віку. З боку серцево-судинної системи: в поодиноких випадках – тахікардія, дистрофія міокарда (дозозалежний ефект при тривалому застосуванні), ортостатична гіпотензія. З боку обміну речовин: порушення обміну цинку, міді. З боку сечовидільної системи: затримка сечі та утруднення сечовипускання, асептична піурія. З боку шкіри: екзема. З боку органів зору: сухість очей, мідріаз, порушення акомодації. При тривалому застосуванні у великих дозах: ушкодження гломерулярного апарату нирок, кристалурія, утворення уратних, цистинових та/або оксалатних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах; ушкодження інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія, глюкозурія) та порушення синтезу глікогену аж до розвитку цукрового діабету. Побічні реакції щодо аскорбінової кислоти: при застосуванні у дозі понад 1 г на добу – подразнення слизової оболонки травного тракту, ниркова недостатність, артеріальна гіпертензія. Термін придатності. 3 роки. Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Упаковка. 8 саше у картонній коробці. Категорія відпуску. Без рецепта. Виробник. УПСА САС, Франція/ UPSA SAS, France. Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. 304, авеню Доктора Жана Брю, 47000 м. Ажан, Франція/304, avenue du Docteur Jean Bru, 47000 Agen, France. 979, авеню де Пірене, 47520 м. Ле Пасаж, Франція/979, avenue des Pyrenees, 47520 Le Passage, France.

Доставка и оплата

ДОСТАВКА

НОВА ПОШТА

Стоимость доставки Новой Почтой (склад) – БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 2500 грн. 

    • В случае суммы заказа менее 2500 грн, – покупатель оплачивает доставку согласно тарифам Новой Почты
    • Если заказ оформлен в рабочий день до 14:00, то он будет отправлен Вам в тот же день.
    • Отправка заказов с ПН по ПТ после 17:00. Вы получите SMS с номером декларации, с помощью которого вы сможете отслеживать Вашу посылку через отслеживать Вашу посылку через личный кабинет в приложении Новой Почты.
      Для вашего удобства ТТН присылаем в Вайбер.
    • Время доставки заказа от 1-го до 3-х рабочих дней. В зависимости от пункта назначения.
    • В отделении Новой Почты заказ хранится 4 дня, после чего, на 5й день, посылка будет выслана обратно автоматически.

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!

  • При оформлении посылки все препараты упаковываются в коробки для безопасной перевозки. По тарифам Новой почты при упаковке в коробку указывается ОБЪЕМНЫЙ вес посылки. Объемный вес посылки – это соотношение сторон+ фактический вес товара.
  • Объемный вес рассчитывается по формуле (длина х ширина х высота, см)/4000 и сравнивается с фактическим весом.
  • Больший показатель  используется в расчетах стоимости перевозки согласно условиям Новой почты. Поэтому вес посылки (объемный вес) – 2 кг (минимальный).

ОПЛАТА

НАЛОЖЕННЫЙ ПЛАТЁЖ

Комиссия: Отсутствует, оплачивает отправитель

Оплата в отделении Новой Почты производится банковской картой или наличными, в зависимости от условий в конкретном отделении, при получении заказа.

Безналичный счет – ОТСУТСТВУЕТ.

Отправка ИКЛЮЧИТЕЛЬНО с наложенным платежом.

В отделение и Адресная

ДОСТАВКА

НОВАЯ ПОЧТА

  • Стоимость доставки Новой Почтой (склад) – БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 500 грн. Стоимость доставки Новой Почтой (Адрес) – БЕСПЛАТНО при сумме заказа от 1000 грн.*

* При условии 100% предоплаты за заказ

  • В случае суммы заказа менее 500 грн, – покупатель оплачивает доставку согласно тарифам Новой Почты
  • Если заказ оформлен в рабочий день до 14:00, то он будет отправлен Вам в тот же день.
  • После отправки заказа, Вы получите SMS с номером декларации (ТТН), с помощью которого сможете отслеживать Вашу посылку.
  • Период доставки заказа от 1-го до 3-х рабочих дней. В зависимости от пункта назначения.
  • В отделении Новой Почты заказ хранится 4 дня, после чего, на 5й день, посылка будет выслана обратно автоматически. Повторная отправка вернувшегося заказа – за счет получателя с полной предоплатой.

САМОВЫВОЗ (ВИШНЕВОЕ)

  • Стоимость доставки – БЕСПЛАТНО.
  • Если заказ оформлен в рабочий день до 14:00, то он будет готов к самовывозу на следующий рабочий день.
  • Когда Ваш заказ будет в точке самовывоза – Вы получите смс-сообщение.
  • ВНИМАНИЕ! В точке самовывоза нет возможности оплаты картой, наличными. Доставка до точки самовывоза возможна лишь по полной предоплате.
  • В точке самовывоза нет товаров, это лишь адрес для забора заблаговременно оформленных заказов.

ОПЛАТА

1. НА КАРТУ

Обработчик эквайринга: Liqpay

Комиссия: Отсутствует

Возможна для доставок:
Новая Почта
Новая Почта (Адресная)
Самовывоз

2. НАЛОЖЕННЫЙ ПЛАТЁЖ
Комиссия: Отсутствует, оплачивает отправитель

Возможна для доставок:

Новая почта.

Оплата в отделении Новой Почты производится банковской картой или наличными, в зависимости от условий в конкретном отделении, при получении заказа.

8 отзывов на Фервекс со вкусом малины

  1. Ира – 17.04.2020

    Оценка 5 из 5

    На удивление приятный вкус, хотя такого рода чаи я не сильно люблю, но этот зашёл нормуль! Работает хорошо, быстро сбил температуру и быстро поставил меня на ноги!

  2. Алиса – 02.04.2020

    Оценка 5 из 5

    Единственный противопростудный препарат со вкусом малины, который приятно пить!
    Рекомендую!

  3. Зинаида – 13.03.2020

    Оценка 5 из 5

    Порекомендовали Фервекс при температуре в аптеке. Была в восторге, так как полностью устроила цена и качество. После него не хочется спать, а температура и другие симптомы прошли очень быстро

  4. Аноним – 01.03.2020

    Оценка 5 из 5

    Любимец всей семьи, вкусный, без красителя и полезный с витамином С.
    Выбираю только его, правда цена его поднялась немного

  5. Елена – 18.12.2019

    Оценка 5 из 5

    Отличный препарат от простуды, французское качество и приятный вкус. Рекомендую.

  6. Оленька – 05.12.2019

    Оценка 5 из 5

    Давно проверенное средство. Малиновый ещё и очень вкусный

  7. Аноним – 05.12.2019

    Оценка 4 из 5

    Мой любимый препарат. Всегда у меня в аптечке на случай простуды. В этом году помог уже дважды.

  8. Таня – 14.11.2019

    Оценка 4 из 5

    Приятный вкус, и с ним я быстро выздоравливаю. Выбираю его для все семьи уже много лет

Добавить отзыв Отменить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вам также будет интересно…

Фервекс для детей

Фервекс
Оценка 4.60 из 5
Цены в аптеках

Фервекс без сахара

Фервекс
Оценка 5.00 из 5
Цены в аптеках

Фервекс со вкусом лимона

Фервекс
Оценка 4.88 из 5
Цены в аптеках
Alpe
Bestia
Bio-Oil
BioGaia
Bioxsine
Bulardi-max
Deflu
DermaPro
Detoxil
Ekobiol
всі бренди

Интернет-магазин товаров для красоты и здоровья

г. Вишневое, Вячеслава Черновола, 43
Тел: (050) 446-13-82
Email: [email protected]
Последние статьи
  • 11-byoyuti-14-lyutogo-ta-8-bereznya_940x515-copy
    Упаковка в подарок от ТМ ZEST
    28.02.2025
  • DM.UA.Prot.24.12.02.-2 copy
    Упаковка Проталис для мужчин в подарок
    14.01.2025
Полезные ссылки
  • Контакты
  • Доставка и оплата
  • Подарочные сертификаты/промокоды
  • О Магазине
  • Публичная оферта
  • Политика конфиденциальности
  • Українська
  • Русский
©Medizine.ua
  • Меню
  • Категории
  • ВИТАМИНЫ
  • БЬЮТИ
  • ЖЕНСКОЕ ЗДОРОВЬЕ
  • СПОКОЙСТВИЕ И СОН
  • ЗДОРОВЬЕ МАЛЫША
  • ВСЕ ТОВАРЫ
  • SCHONEN
  • БРЕНДЫ
  • БЛОГ
  • Українська
  • Русский
  • (050) 446-13-82
  • Оплата и доставка
  • Контакты
  • Личный кабинет
  • Наш блог
  • Вход / Регистрация
Корзина
Закрыть
Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн.
Вход
Закрыть

Забыли пароль?

Или зайдите через:

Facebook Google

Нет аккаунта?

Зарегистрироваться
Facebook Instagram
Магазин
1 item Корзина
Мой кабинет

₴84

Новинка

ДЕТАЛЬНЕЕ